Pohony pro brány a vrata

Pohony pro posuvné brány o hmotnosti do 400 kg pro privátní použití

Základním pohonem do 400 kg je pohon Road 400 prodávaný v sadě RD400 kit.

Pro brány s hmotností do 350 kg je určen pohon Robus 350 prodávaný v sadě RBKCH s mnoha volitelnými funkcemi a zálohováním.

No a pro brány do 400 kg je ideálním kandidátem pohon Gold 400 s magnetickými koncovými spínači. Pohon Gold 400 používáme nejčastěji i k našim hliníkovým branám Fragmentica.

Pohony pro posuvné brány o hmotnosti do 600 kg pro privátní použití

Brány o hmotnosti do 500 kg budou za výbornou cenu automatizovány pohonem RO500KCE nebo robustním pohonem do 600 kg s jednoduchou elektronikou SLG600.

Na těžší brány do 600 kg jsou nejzajímavější pohony Robus 600 prodávány samostatně nebo v sadě RB600KCH, případně pohon RO1000 prodávány taktéž samostatně nebo v sadách ROBO KCW a ROBOKCH.

Pohony pro posuvné brány o hmotnosti do 800 kg pro průmyslové použití

Jedná se o léty prověřené pohony, které se používají úspěšně tam, kde by obyčejný pohon neměl šanci. Pohony jsou zkonstruovány tak, aby vydržely i maximální zatížení co se týče počtu otevření/zavření.

Způsob ovládání takovéto brány je vždy individuální a záleží na zákazníkovi. Umíme navrhnout příslušenství přesně podle Vašich představ. Pohony lze zakoupit samostatně i v cenově zvýhodněných sadách.

Pohony pro posuvné brány o hmotnosti do 4000 kg pro průmyslové použití

Průmyslové pohony na takto těžké brány jsou opravdovou specialitou, kterou ne každý nabízí.

Naši obchodní partneři montují tyto pohony do vojenských, vězeňských a státních zařízení, kde je potřeba vysoká spolehlivost a funkčnost bez ohledu na počet cyklů otevření/zavření.

Pohony pro křídlové brány o délce křídla do 7 m délky

Základní řadou jsou pohony Wingo do 1,8 m délky křídla. Cenovým bestsellerem jsou pohony řady Calypso pro křídlo 2,5 m délky. Na větší brány používáme pohony řady Toona pro křídlo do 3 m, 5 m nebo 7 m.

Na silné pilíře je nutno použít pákové nebo podzemní pohony. Na menší brány do 2 m délky křídla je vhodný model POPKCE, na větší do 3,5 m použijte Hyppo. Podzemní pohony XMETRO jsou do 2,3 m délky křídla nebo můžete použít pohony METRO do 3,5 m délky křídla.

Pohony pro křídlové brány o délce křídla do 6 m délky pro průmyslové použití

Hlavní výhodou těchto pohonů je jejich konstrukce. Jsou to elektrohydraulická zařízení, která mohou otevírat/zavírat bránu bez omezení počtu cyklů.

Nabízíme v tomto provedení pohony nadzemní, podzemní s ramenem a dokonce i zařízení, které dokáže automatizovat křídlo až 1600 kg těžké. Nejpoužívanější pohony nabízíme v cenově zvýhodněných sadách.

Pohony pro garážová vrata pro privátní použití

Ke garážovým vratům je nejpoužívanějším motorem pohon SPIN11KCE pro svůj tichý chod a spolehlivý provoz. S tímto 550 N motorem dokážete ovládat sekční nebo výklopná vrata do šířky 3,7 m a výšky 2,4 m (výklopná 3,5 m × 2,8 m). Druhou možností pro malá sekční vrata je pohon AZIMUT s výkonem 500 N pro vrata do 8 m2 jde výbornou kombinaci výkon/cena. Pokud máte vrata větší, chcete je zálohovat, zamykat elektromagnetem nebo elektrozámkem použijte pohon řady SPINBUS.

Pohony pro průmyslová vrata

Každému je určitě jasné, že na sekční vrata v průmyslu jsou kladeny mnohem výší nároky. Výší četnost pohybu vyžaduje mnohem výkonnější a spolehlivější pohon. Proto v naší nabídce nemůže chybět několik vynikajících bočních pohonů určených především do průmyslu. Pohony se umisťují přímo nebo pomocí redukce (řetězu) na hřídel. Vrata jsou otevírána lanky za spodní sekci a tak nenamáhají panty mezi sekcemi.